הצללה לגינה

אנשים רבים חולמים על אותו רגע בו הם יקנו את דירת חלומותיהם או הבית הפרטי ויטפחו גינה  קטנה בה הם יוכלו לשבת ולנוח, לקרוא ספר וליהנות מכוס לימונדה קרה בקיץ, אך מה קורה כאשר החלום מתנפץ אל מול קרניה היוקדות של השמש? כיום ניתן לפתור את הבעיה על ידי הצללה לגינה.

הצללה לגינה- לכל עונות השנה
הצללה לגינה אמנם אמורה להוות פתרון עבור הסנוור של השמש וקרני השמש החמות שאינן בריאות לגופינו, אך יש גם סוגי הצללה שמספקים פתרון לגם לעונת הקיץ החמה וגם לעונת החורף הגשומה. חלק מפתרונות ההצללה המוכרים והיעילים לקיץ הם:

  • מפרשי הצללה/ רשתות הצללה ניתן להזמין מפרשי הצללה בכל גודל, צבע וצורה בה מעוניינים. כאן מדובר על אחד מהפתרונות היעילים ביותר לשמש ופתרון אותו אנשים אוהבים וזאת משום שהוא מתאים לכל גודל שטח והעלות שלו אינה גבוהה
  • ביחס לפתרונות הצללה אחרים.  ניתן להזמין עם כבל פלדה תפור בהיקף או טבעות מסביב
  • לייקרה להצללה- אפשרות נוספת שמשלבת פתרון הצללה יעיל ביותר עם היבט אסתטי ומרשים ביותר הוא אוהל שעשוי מבד הלייקרה הנעים. היתרונות של בד זה באים לידי ביטוי בכך שהוא נמתח עד עשרים אחוזים מהגודל המקורי שלו. קלות תחזוקה, אחסון והתקנה כל פעם בו זקוקים לו.
  • סוככי זרועות- פתרון אידיאלי נוסף שיכול לשמש הצללה לגינה הוא סוכך זרועות. ניתן לבחור סוכך רחב שהבסיס שלו יהיה על הקיר התומך של הבית והוא יספק את ההצללה הנחוצה לכם לאותו חלק בו אתם מעוניינים בגינה. ניתן לשלוט על פתיחה חלקית או מלאה של הסוכך, הזרועות עשויים אלומיניום ואינם מחלידים וניתן לבחור בכל בד להצללה בכל צבע ודוגמה בהם מעוניינים.

 

לפרטים נוספים מפרשי הצללה לחצו כאן

 

לפרטים נוספים רשתות צל לחצו כאן

 

לפרטים נוספים לייקרה להצללה  לחצו כאן

 

לפרטים נוספים סוככי זרועות לחצו כאן

 

 

מעוניינים שנתאים לכם את פתרון ההצללה האידיאלי לתקציב ולדרישות שלכם? אתם מוזמנים ליצור קשר ונציג מטעמנו ישמח לעזור לכם

 

טוב להיות בקשר

טלפון 08-6488012

פקס 08-6488013

[email protected]