פינות ישיבה, פינת ישיבה לגינה

פינות ישיבה לגינה ולבית - היופי במיטבו
אחד מהדברים המהנים ביותר וזה שניתן לראות ביותר ויותר בתים וחצרות הוא אותו טרנד של פינת ישיבה. נכון לעשור האחרון פינות ישיבה הופכות להיות יותר ויותר פופולאריות ורוב האנשים מתאימים בין העיצוב של פינות הישיבה בבית לבין פינת הישיבה בגינה. מאמר זה יעזור לכם להבין את כל הדברים החשובים אודות פינות אלו.

פינות ישיבה לבית
ניתן להחליט על פינות ישיבה לבית בכל חדר ובכל אזור בבית בו אנו מעוניינים. פינות אלו כוללות בדרך כלל כורסאות, הדומים, כריות נוי גדולות, שולחנות מונמכים ועוד. ניתן להחליט ליצור פינת ישיבה מכל מיני פריטי ריהוט ונוי אקלקטיים וניתן גם לבחור אחרת ולרכוש פינה שמוגדרת כסט בו כל דבר מתאים לשני, אם בגודל, חומרי גלם, צבעים ועיצוב. שני הדברים עליהם יש לשים דגש בעת בחירת הפינות הם פונקציונאליות  ואסתטיות. כלומר, אותה פינת ישיבה אותה החלטנו למקם בבית צריכה לשרת אותנו ואת האורחים שלנו בצורה הטובה ביותר (ישיבה, שכיבה, אירוח, משקאות ועוד) והיא צריכה להתאים מבחינה אסתטית למקום בבית בו אנחנו בוחרים למקם פינה זו.

פינות ישיבה לגינה
פינות ישיבה לגינה מאפשרות לכל אחד מאיתנו לחוות הנאה גמורה בגינה. ניתן להחליט על פינה שמורכבת מספה, שולחן מונמך, מזרונים, כריות נוי וכל דבר אחר שיהפוך את החצר למרשימה ובעלת אותו קו סגנוני אותו אנו מעוניינים לשייך לה וגם פונקציונאלית מבחינת אחסון של כל מיני דברים, שכיבה או ישיבה של אנשים באותה פינה לשם מנוחה ושיחה, מיקום בו ניתן לשים את הכיבוד ועוד. חשוב לבחור פינת ישיבה לגינה שתתאים לתנאי החוץ. חשוב שפינת הישיבה תתאים לתנאי הטמפרטורה והשמש היוקדת בחצר. יהיה זה חבל לגלות שהצבע של הריהוט החדש אותו קניתם לפינת הישיבה בחצר דהה בעקבות חשיפה לשמש. הכללים הבסיסיים לבחירת פינות ישיבה לחצר הם:

  • תקציב- בחירת פינת ישיבה לחצר בהתאם לתקציב עליו מחליטים מראש.
  • בטיחות- חשוב לבחור בפינות בטיחותיות, כלומר עדיף משולחנות וכסאות שאינם יציבים ועלולים לגרום לתאונה. בנוסף, תמיד יש לוודא שממקמים את ריהוט הפינה במישור ועל קרקע יציבה.
  • חומרי גלם- חומרי הגלם מהם עשויות הפינות צריכים להיות עמידים לתנאי מזג האוויר. פינות ישיבה מספוג אידיאליות לחצר.

מעוניינים לשמוע על פינות ישיבה לבית וחצר? מעוניינים שנתאים לכם את הפינה בהתאם לתקציב ולקו הסגנוני בו אתם מעוניינים? התקשרו אל בדים בטלפון 03-6565505