פינות זולה לגינה

אם תמיד אמרו לכם שהגינה שלכם בעל פוטנציאל גדול וחבל שאתם לא מנצלים את השטח על מנת שישרת אתכם ואת האורחים שלכם בצורה מהנה, בוודאי תשמחו לשמוע שניתן להקים פינת זולה משגעת במינימום מחיר ובמקסימום מראה. התחילו לקרוא..

פינות זולה- על מה מדובר?
אם אתם רואים שחנויות שונות מציעות 'כריות לפינות זולה', 'מזרון לפינת זולה' וריהוט מיוחד שמתאים לבנייה של פינת זולה משגעת בחצר הבית שלכם ואינכם יודעים על מה מדובר, הגיע הזמן להיכנס לעניינים. פינות זולה לגינה הן פינות ישיבה בהן ניתן להיכנס לאווירה של זולה, ממש כמו בסיני. רוב מערכות הישיבה שמשויכות אל קטגוריית 'פינות זולה' כוללות ריהוט נמוך, אם מדובר על שולחן וכורסה או שתיים וכן כריות לפינת זולה, כלומר כריות גדולות ונוחות לישיבה או שכיבה עליהן ומזרונים נעימים לשכיבה. המטרה של פינות אלו היא שכל אחד שיושב באזור תחום זה יוכל ליהנות מרגיעה ושלווה נפשית תוך שהוא נח, משוחח עם חברים, קורא או מבצע כל פעילות מרגיעה אחרת. נכון להיום יש אפשרות לרכוש מזרונים לפינות זולה וכן כריות בנפרד או לקנות את כל הדברים כחלק מסט שנמכר יחדיו במחיר נוח.

פינות זולה לגינה- מה הן כוללות
כל אחד יגיע להחלטה מה פינת הזולה שלו תכלול. העיקר הוא שהפינה תשרת את האנשים שמשתמשים בה בצורה הטובה ביותר מבחינה פונקציונאלית וסגנון העיצוב של הריהוט וכל הדברים הכלולים בה יתאים לאווירה אותה אתם מעוניינים ליצור. פינת ישיבה לגינה באווירת סיני יכולה לכלול את הדברים הבאים:

  • ספסלים- ניתן לרכוש ספסל יחיד או ספסלים זוגיים שיקנו את אותה אווירה מיוחדת בה אתם מעוניינים.
  • שולחן- יש אפשרות לבחור שולחן נמוך שמתאים הן מבחינת צבעים, עיצוב וחומרי גלם שונים מהם הוא מיוצר לשאר פרטי הריהוט בפינת הזולה.
  • כיסויים- ניתן להחליט לקנות כיסויים במגוון צבעים, גדלים ודוגמאות. חשוב לוודא שהכיסויים עמידים בפני השמש החזקה ותנאי החוץ, כמו למשל אלו שעשויים מבד קורדורה.
  • מזרונים לפינת זולה- יש אפשרות להחליט על רכישת מזרן בודד או מספר מזרונים אותם ניתן לשים אחד על השני או לחבר אחד לשני וליצור מקום מיוחד לישיבה על הרצפה בפינה המיוחדת.
  • כריות זולה- כריות בכל מיני גדלים ובכל מיני צבעים שיהפכו את הפינה לססגונית במיוחד.
  • ערסלים ופופים- יש אפשרות לקנות פוף אחד או שניים וכן ערסלים איכותיים וצבעוניים אותם ניתן לתלות בין 2 עצים ולתחום את פינת הזולה בצורה מיוחדת.

מעוניינים בעוד רעיונות? מעוניינים שהמומחים של בדים יספרו לכם כיצד לעצב את פינת הזולה האידיאלית לחצר ביתכם? התקשרו 03-6555505 והמומחים שלנו ישמחו לעזור לכם